Sertifikalı Yangın Kapısı

Sertifikalı Yangın Kapısı

Binalarda Yangın felaketinden korunmak için yangın kapıları bulunmalıdır. Farklı özellikteki bir yangın kapısının doğru seçilmesi hayati önem arz etmektedir. Yangın sırasında alevlerin binanın diğer bölümlerine ve yapılara geçmesini engelleme görevini üstlenen yangın kapıları buna ek olarak zehirli dumanın da sızmasını engeller. Yangın kapılarının güvenilir firmalardan alınmasına kesinlikle dikkat edilmelidir. Güvenilir kapılar olup olmadığını anlamak için ise sertifikalı yangın kapısı olup olmadığının kontrol edilmesi gerekiyor.

Sertifikalı Yangın Kapısının Önemi

Her şey de hile yapılabildiği gibi hayati önem taşıyan yangın kapılarında da hile yapılabiliyor. Hileye maruz kalmamak için alınacak olan yangın kapısının üretim yapan firmalarının araştırılması gerekiyor. Kesinlikle sertifikalı yangın kapısı almanız gerekir. Eğer ki kapıyı alacağınız firmanın sertifikası yoksa kapıyı almamalısınız. Sertifika, yetkili şirketlerin kapıları dayanıklılık testine tabi tutarak, testlerde başarılı olunması durumunda veriliyor. Alınan sertifika kapıların yangına kaç dakika dayanıklı olduğu, malzemelerin yangına dayanabildiği, dumanın sızmadığı anlamına geliyor.

Sertifikalı Kapılarımız

Firmamızın ürettiği yangın kapıları ister ahşap, ister cam, isterse klasik olsun kesinlikle sertifikaya sahiptir. Can güvenliğinizi tehlikeye atmamak ve yangını en az zararla atlatabilmenizi sağlamak adına kapılarımızı son teknoloji ve uzman ekibimizle üretiyoruz. Ölçülerine uygun, çift kanat tek kanat, renk, kilit, açılış yönü gibi isteklerinizi de dikkate alarak hem güvenilir, hem de göze hitap eden yangın kapılarını imal ediyoruz. Sayfamızdaki iletişim kısmına tıklayarak bizimle irtibata geçebilir ve yangın kapılarını güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz.

 

Ayarlı Sac Kapı Kasası<< >>Sac Kapı Kasası Nedir?

About the author : Sac Kapı Kasası